Fasádní desky

Fasádní stavební profily nabízíme nejen ve standardních tvarech, ale i v různých délkách. Využití nacházejí v estetickém ztvárnění fasád, ukončení a ohraničení omítek. Profily jsou vyráběné z kvalitního pozinkovaného ocelového plechu a je možné je využít k vytvoření dilatačních spár.

Fasádní desky jsou určené především pro obklady provětrávaných zateplených, ale i nezateplených fasád. Používají se jak v exteriéru, tak v interiéru. Mezi nejdůležitější vlastnosti patří snadná údržba, jednoduchá montáž, ale zdaleka nejdůležitější je vynikající tepelná izolace. Přírodní vzhled je estetickým faktorem a nabízí širokou architektonickou rozmanitost.

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247