TEPELNÁ IZOLACE
Hlavním úkolem tepelných izolací je vytvořit bariéru, která zabrání vniknutí či úniku tepla a to všemi částmi stavby (podlaha, stěna, strop, střecha). Pro izolaci šikmých a plochých střech, podlah, stěn a stropů nabízíme polystyren, skelnou vatu, kamennou vatu a nadkrokevní izolaci.

Kamenná vata

Kamenná vata, někdy také nazvaná kamenná vlna (z anglického Rockwool), nebo také čedičová vlna, patří bezesporu k vyhledávaným izolačním materiálům pro vnitřní i vnější izolace stěn, podlah, stropů a především ke spolehlivé, zdravotně nezávadné a zároveň ekologické izolaci šikmých i plochých střech a fasád. Pro výrobu se používá jako hlavní surovina čedič. Je optimálním řešením z hlediska vlastností – je nehořlavá, má vynikající tepelné, akustické a protipožární vlastnosti. Je úsporným řešením i z hlediska úspory peněz. V našem sortimentu nabízíme kamennou vatu Knauf Insulation (bývalý Nobasil) a Rockwool. Nevíte, jakou vybrat? Kontaktujte nás.

Polystyren

Spolehlivý tradiční polystyren velmi žádaný díky nízké ceně a zároveň výjimečným izolačním vlastnostem pro použití v interiéru i v exteriéru. Materiál vyrobený polymerizací styrenu odpovídá vysokým nárokům pro izolaci plochých i šikmých střech. Patří mezi nejpoužívanější zpracovatelné plasty. Vaše fasády, stropy, podlahy a především střecha budou dokonale zatepleny.

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247