Střešní krytina
Střešní krytina "kryje" střechu před vnějšími vlivy, chrání samotnou stavbu. Díky vzrůstající oblibě plochých střech nabízíme kvalitní, nejvíce používané materiály pro střechy Vašich staveb. Nevíte, jaká střešní krytina je pro Vás nejvhodnější? Projděte si naši nabídku a v případě dotazů nás kontaktujte.

Asfaltové pásy oxidované

Oxidované asfaltové pásy patří k tradičním materiálům pro ploché střechy. Dnes se většinou používají jako separační vrstvy nebo jako pomocné vrstvy v různých skladbách a konstrukcí staveb. Pro ploché střechy a izolaci spodních staveb existuje široká nabídka těchto pásů. V základním sortimentu nabízíme kvalitní německé pásy od společnosti Vedag. Správné technické a ekonomické řešení Vám nabídnou naši pracovníci.

 

Asfaltové pásy modifikované

Německé asfaltové modifikované pásy od společnosti Vedag, vyrobené z homogenizované směsi asfaltů a SBS kaučuku, jsou pásy k širokému použití. Na rozdíl od klasických asfaltových pásů se vyznačují vyšší elasticitou a vysokou odolností proti vysokým i nízkým teplotám. V široké nabídce tak máte možnost vybírat pásy pro hydroizolace staveb, do prostor s nebezpečím vzniku požáru. Díky svým jedinečným vlastnostem je možné asfaltové modifikované pásy využít i pro vegetační střechy. Jsou zárukou dlouhé životnosti a bezporuchovosti při prováděné hydroizolaci plochých střech a spodních staveb. Nemáte s nimi zkušenosti? Naši pracovníci Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy a doporučí nejvhodnější řešení.

 

Hydroizolační fólie (PVC, TPO)

Hydroizolační fólie z PVC – široké využití střešních pásů s nosnými vložkami pro účinnou hydroizolaci plochých střech nejen rodinných domů, průmyslových staveb, ale i spodních staveb, jímek apod. Velmi žádaná izolace odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Fólie dodávány v různých tloušťkách a šířkách podle individuálních potřeb zákazníka.

Hydroizolační fólie TPO – hydroizolační fólie vyrobené z TPO (termoplastického polyolefinu) vynikají vysokou odolností proti proražení, proti UV záření, hnilobě a nízkým teplotám. Velmi žádaná moderní hydroizolační fólie pro ploché střechy, průmyslové i spodní stavby.

 

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247