Hydroizolační fólie (PVC, TPO)

Hydroizolační fólie z PVC – široké využití střešních pásů s nosnými vložkami pro účinnou hydroizolaci plochých střech nejen rodinných domů, průmyslových staveb, ale i spodních staveb, jímek apod. Velmi žádaná izolace odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Fólie dodávány v různých tloušťkách a šířkách podle individuálních potřeb zákazníka.

Hydroizolační fólie TPO – hydroizolační fólie vyrobené z TPO (termoplastického polyolefinu) vynikají vysokou odolností proti proražení, proti UV záření, hnilobě a nízkým teplotám. Velmi žádaná moderní hydroizolační fólie pro ploché střechy, průmyslové i spodní stavby.

 

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247