BSH a KVH hranoly

Konstrukční vysušené hranoly KVH a lepené hranoly BSH mají mnohostranné využití nejen pro samotné konstrukce montovaných dřevěných staveb, ale široké využití nacházejí také při stavbě krovů, stropních rámů a příček. Jsou praktickou alternativou klasických dřevěných hranolů, oproti kterým jsou tvarově stálejší, nekroutí se a nepraskají. Konstrukční hranoly se dodávají jako masívní, podélně cinkované hranoly KVH (cinky jsou vyfrézované zubové spoje) a vrstvené hranoly BSH. Nejčastějším materiálem je smrkové dřevo.

BSH hranoly jsou vyráběny z kvalitního technicky sušeného a hoblovaného dřeva a jejich výroba spočívá v lepení lamel o tloušťce cca 4 cm do jednotlivých trámů. Opět velmi stabilní materiál, který nevyžaduje impregnaci.

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247