BETONOVÁ KRYTINA
Betonové tašky se vyrábí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností. Pro zvýšení jejich odolnosti jsou dále ošetřeny akrylátovými nástřiky s přídavky silikátu. V základním sortimentu společnost BEK nabízí betonové střešní krytiny BRAMAC, KM BETA a TERRAN.

Bramac

Slogan společnosti „Střecha na celý život – BRAMAC“ nejvíce vystihuje špičkovou kvalitu střešní krytiny, o kterou je stále velký zájem. V oblasti technologie výroby patří Bramac mezi absoulutní špičky. Nabízíme kompletní sortiment 18 střešních tašek a dále okapový systém Stabicor, nadkrokevní izolaci BramacTherm, solární systém a betonovou dlažbu.

VÝHODNÁ NABÍDKA

KM BETA

Společnost KM BETA je velmi populárním ryze českým výrobcem stavebních materiálů. V sortimentu od tohoto výrobce nabízíme nejen kvalitní betonové střešní tašky za nízké ceny, ale také vápenopískové cihly, zdící bloky, stropní vložky apod. Tašky jsou vyrobeny moderní technologií z kvalitního křemičitého písku, portlandského cementu, pigmentů oxidu železa a vody. Krytina odolává i extrémním podmínkám a výrobce garantuje dlouhou životnost.

VÝHODNÁ NABÍDKA

Mediterran

Stále se rozvíjející společnost Mediterran s více než devadesátiletou tradicí patří mezi zákazníky vyhledávané výrobce kvalitních střešních krytin. Jejich společným jmenovatelem je vysoká kvalita, moderní technologie a garance maximální životnosti. Nabízíme Vám všech pět základních modelů v různých atraktivních barevných provedeních.

VÝHODNÁ NABÍDKA

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247