PÁLENÁ KRYTINA
Dlouhá trvanlivost a mechanická odolnost – to je důvod, proč pálená keramická krytina patří k oblíbeným materiálům s dlouhou tradicí. Právě u nás najdete ty nejlepší značkové keramické střešní krytiny Tondach a Bramac. Rádi byste keramickou střešní krytinu jiných značek? Tím zdaleka naše nabídka nekončí. Na přání dodáme i keramické střešní krytiny ostatních významných evropských výrobců.

Tondach

Není náhodou, že společnost Tondach si drží své přední místo na českém trhu více než 20 let. Vysoce kvalitní a odolné střešní tašky v různých barevných odstínech najdete právě u nás v širokém sortimentu, jehož součástí je i výroba keramických i nekeramických střešních doplňků a cihel.

VÝHODNÁ NABÍDKA

Bramac

Jméno Bramac žije v povědomí lidí již několik let a to nejen těch, kteří hledají spolehlivé a kvalitní řešení střech, okapových systémů, izolací, solárních systémů nebo betonové dlažby. V ČR má Bramac své zastoupení již od roku 1991. Bramac – to jsou především betonové a pálené střešní krytiny za rozumné ceny. Vyberte si z 18 modelů střešních tašek, jejichž společným jmenovatelem je extrémní odolnost, nejmodernější technologie, nadstandardní záruky i ekologický aspekt. Rádi Vám s výběrem střešních krytin od této renomované společnosti pomůžeme.

VÝHODNÁ NABÍDKA

Poptávkový formulář

Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

Pak jste u nás správně!

Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.

Neváhejte a přijeďte za námi na Krupou. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u hlavní silnice z Prahy na Karlovy Vary.

Partneři

Tondach, Terran, Roto, Bramac, Vedag,
KM Beta, Owens, Balex Metal, Ruukki,
Knauf Insulation, Cembrit, HPI, Prefa,
Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty

Certifikace Soliditet

Slevy až 60%!
+420 724 120 247