Služby

Společnost STOPRO BEK s.r.o. je obchodní firma specializovaná na dodávky materiálů pro výstavbu a rekonstrukci všech druhů střešních plášťů, podkroví a zateplení staveb. Strategií společnosti STOPRO BEK s.r.o. je nabízet všem zákazníkům komplexní řešení. Komplexní řešení pro nás znamená doporučit správné technické a ekonomické řešení, prodej produktu a zprostředkovat realizaci (montáž) zakoupeného zboží.

Základní pilíře k naplnění strategie společnosti STOPRO BEK jsou:

Individuální přístup

Všichni naši zaměstnanci přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Cílem tohoto přístupu je zjistit zákazníkovi potřeby a nabídnout mu konkrétní komplexní řešení tak, aby od nás odcházel s produkty a službami, které naplní jeho očekávání. Každý zákazník je pro nás výjimečný.

Stabilní společnost

Jsme zdravá a finančně stabilní česká společnost působící na trhu se střešními krytinami více než 18 let, což našim zákazníkům dává jistotu, že děláme naší práci poctivě. Společnost STOPRO BEK získala ocenění „Hodnocení důvěryhodnosti A‟ a jako jedna z mála firem zveřejňujeme roční výsledky hospodaření na webových stránkách justice, což vnímáme jako jeden z kroků navázání důvěry a tím zdravého obchodního vztahu.

Atraktivní cenové nabídky

Dlouholeté zkušenosti, finanční stabilita, znalost českého i zahraničního trhu jsou předpoklady, které  naší společnosti  dávají možnost vyjednat s výrobci střešních systémů ty nejlepší podmínky, což nám zároveň umožňuje připravit pro naše zákazníky atraktivní cenové nabídky.

Širokou nabídku skladových zásob

Na naší prodejně máme naskladněno zboží zejména předních českých výrobců střešních systémů. V našem sortimentu evidujeme přes 30.000 položek zboží. Díky rozsáhlým skladovým zásobám dokážeme okamžitě reagovat na poptávky od našich zákazníků.

Rychlé dodání

Kvalifikovaný personál, moderní technologie, procesní řízení, rozsáhlé skladové zásoby a dostatek přepravních kapacit nám umožňují co nejrychleji zpracovat potvrzené objednávky a dopravit zboží na místo určení.

Technické poradenství

Při rozhodování o nákupu střešních systémů je potřeba zvážit mnoho faktorů, které následně ovlivní funkčnost a životnost střešního pláště. Mezi takové faktory patří: zatížení nosné konstrukce, skladba střešního pláště, sklon střechy, snášenlivost materiálů atd. Technické poradenství je našim zákazníkům poskytováno zdarma.

Poprodejní servis

Pokud tvrdíme, že zákazníkovi nabízíme komplexní řešení, tak i následné služby po prodeji zboží  jsou  jeho důležitou součástí. Dbáme na to, aby kvalitní prodej byl doprovázen kvalitním poprodejním servisem.